Krajowy transport medyczny

Czym jest transport medyczny?

Transport medyczny to usługa polegająca na bezpiecznym przewozie pacjenta z punktu A do jednostki służby zdrowia. Usługa obejmuje wszelkie usługi ratownictwa medycznego. Gwarantujemy Państwu profesjonalne usługi medyczne w przyjaznej atmosferze, anonimowość i dużą dyspozycyjność. Nasz transport medyczny we Włocławku spełnia wszelkie normy prawne, jak i wszystkie wymagania. Różnica pomiędzy transportem medycznym, a sanitarnym znajduje się poniżej.

Transport medyczny

  • obejmuje usługi ratownictwa medycznego,
  • posiada profesjonalne zaopatrzenie,
  • jest wykorzystywany w sytuacji, gdy pacjent nie może sam stawić się w placówce (np. szpitalu).

Transport sanitarny

  • korzystają z niego pacjenci niewymagający leczenia i bez dysfunkcji ruchu,
  • służy do przewozu osób (np. na badania, do domu),
  • zapewnia przewóz materiałów biologicznych (np. krew, narządy).

Transport medyczny na terenie całej Polski

Oferujemy transport medyczny na terenie całej Polski, dzięki czemu możemy przewozić pacjentów do bardzo odległych placówek medycznych. Z naszych usług korzystają m.in. osoby niepełnosprawne, ciężko chore oraz sprawne, ale wymagające przewiezienia na rutynowe badania. Transportujemy pacjentów w sposób bezpieczny, z wykorzystaniem przeznaczonych do tego celu samochodów. Możemy przewozić nawet osoby na wózkach inwalidzkich.

Świadczymy usługi transportu medycznego w takich miastach, jak

Dostępność naszych usług w tak wielu miastach pozwala na transportowanie klientów nawet do odległych placówek medycznych. Działamy także na terenie całej Unii Europejskiej. Dokładną cenę usługi wyliczamy indywidualnie, m.in. na podstawie dystansu, jaki musimy pokonać.

Zajmujemy się także przewożeniem materiałów biologicznych, które muszą trafić do placówek medycznych lub laboratoriów. Dbamy o to, by zostały one przetransportowane w odpowiednich warunkach. Dopasowujemy szczegóły naszego działania do potrzeb danego pacjenta. Świadczymy m.in. usługi ratownicze, co ma znaczenie w przypadku osób ciężko chorych, wymagających przetransportowania do szpitala lub innej placówki medycznej. Świadczymy też usługi z zakresu transportu sanitarnego – przewozimy ludzi sprawnych, np. na badania.

Transport krajowy obejmuje wszystkie miasta i wsie w Polsce. Dojedziemy wszędzie i zawsze na czas. Zapraszamy do współpracy.