Przewóz osób niepełnosprawnych

Oferujemy transport sanitarny osób niepełnosprawnych. Z tej usługi mogą skorzystać wszystkie osoby, szczególnie na wózkach inwalidzkich. Pracujemy w trybie 24/7 wraz ze zniesieniem i wniesieniem osoby niepełnosprawnej.

Przewóz osób niepełnosprawnych jest szczególnie ważny w sytuacji, gdy dany pacjent nie może dostać się samodzielnie do placówki medycznej, a następnie wrócić do domu. Świadczymy usługi na terenie całej Polski, a także w państwach wchodzących w skład Unii Europejskiej. Możemy więc dowozić pacjentów w dowolne miejsce, w zależności od ich potrzeb.

Zajmujemy się transportem medycznym w Warszawie i wielu innych, dużych miastach, jak Kraków czy Poznań. Odbieramy też klientów z mniejszych miejscowości. Dopasowujemy szczegóły naszych działań do potrzeb danego pacjenta. Indywidualnie wyliczamy też koszt usługi, w zależności od tego, gdzie znajduje się cel podróży.

Nasz personel gwarantuje bezpieczeństwo, anonimowość i przyjazne podejście do przewożonej osoby. Są to wykwalifikowani ratownicy. To właśnie dlatego świadczymy również usługi związane z transportem medycznym. Dotyczą one osób chorych, które nie mogą samodzielnie dostać się do placówki ze względu na swój stan zdrowia. Są to także ludzie niepełnosprawni, którzy poruszają się na wózkach inwalidzkich.

Pojazdy przystosowane do transportu osób niepełnosprawnych

Transport osób niepełnosprawnych jest możliwy dzięki zastosowaniu specjalistycznych pojazdów. Są to samochody dostosowane m.in. do bezpiecznego przewozu wózków inwalidzkich. W ich wnętrzu są one odpowiednio zabezpieczone, dlatego nie ulegają uszkodzeniu podczas ostrego hamowania. Przewozimy także inny sprzęt należący do osób niepełnosprawnych, w zależności od ich potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane przewozem pacjentów niepełnosprawnych na terenie całej Polski i nie tylko.