Transport chorych

Zajmujemy się transportem chorych. Przewozimy pacjentów do placówek medycznych, gdzie przeprowadzane są dalsze badania lub wdrażane leczenie stacjonarne. Świadczymy nasze usługi m.in. dla osób, które nie mogą poruszać się samodzielnie. Dysponujemy bowiem pojazdami pozwalającymi na łatwe przetransportowanie ludzi o specjalnych potrzebach.

W naszych samochodach mieszczą się m.in. wózki inwalidzkie. Możemy zabezpieczyć je w taki sposób, by nie uległy zniszczeniu w trakcie transportu. Przewozimy również osoby chore, korzystające np. z aparatury podtrzymującej pracę serca czy oddech. Nasi pracownicy wiedzą, jak odpowiednio postępować w przypadku ludzi o takich potrzebach. Zapewniają im pełen komfort w trakcie podróży, a także właściwe warunki. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w sytuacji, gdy dany pacjent ma zostać przewieziony na odległość co najmniej kilkuset kilometrów.

Jakie korzyści niesie za sobą transport chorych?

Transport chorych jest usługą skierowaną do tych osób, które nie mogą samodzielnie dostać się do placówek medycznych. Odciąża ona rodzinę chorego z obowiązku przewiezienia go do danego miejsca. Większość ludzi nie dysponuje bowiem pojazdami, w których można w pełni bezpiecznie przetransportować osobę ciężko chorą. Zajmujemy się transportem medycznym w Warszawie, Poznaniu, Płocku, Krakowie i wielu innych miastach.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane bezpiecznym i szybkim transportem chorych. Świadczymy usługi także dla pacjentów, którzy podejmują leczenie w innych państwach. Działamy bowiem na terenie całej Unii Europejskiej.