Cennik

CENNIK

Poniższy cennik przedstawia ceny obowiązujące w firmie Car-Med Włocławek. Transport medyczny, sanitarny i przewóz osób niepełnosprawnych podlega pod podane niżej ceny. Sprawdź, ile kosztuje kilometr jazdy, transport w obrębie miasta w jedną i dwie strony oraz wiele innych. Pamiętaj, by wziąć pod uwagę wszystkie usługi, których potrzebujesz. W razie jakichkolwiek pytań o cennik lub rezerwację zapraszamy do kontaktu.

Transport sanitarny

Przed zdecydowaniem się na skorzystanie z naszych usług dobrym pomysłem jest zapoznanie się z aktualnym cennikiem. Spisaliśmy koszty poszczególnych działań, dzięki czemu nie musisz kontaktować się z nami bezpośrednio, by sprawdzić, ile kosztuje transport sanitarny. Ułatwia to podjęcie decyzji i określenie, czy dana usługa mieści się w Twoim budżecie.

Prezentujemy dokładne ceny podane w zależności od usługi i pokonywanego dystansu. Wśród wymienionych pozycji znajduje się między innymi transport sanitarny w jedną lub dwie strony, postój karetki oraz dodatkowa opłata za kilometr jazdy. Działamy przede wszystkim w Inowrocławiu. Jednak usługi uwzględnione w cenniku świadczymy również w wielu innych miastach. Oferujemy m.in. prywatny transport medyczny w Bydgoszczy.

Pamiętaj, że dokładne ceny usług mogą różnić się w zależności od danego przypadku. Jeśli więc chcesz poznać dokładnie wyliczony koszt, bazując na Twoich oczekiwaniach i specyfice danej sytuacji, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią wyliczymy dla Ciebie cenę w indywidualny sposób.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem, a w razie jakichkolwiek pytań – kontaktu telefonicznego lub mailowego. Niezbędne informacje na ten temat znajdziesz na naszej stronie internetowej.

UsługaCena

Jeden kilometr jazdy

2,50 złotych - 3,30 złotych

Transport w obrębie miasta (w jedną stronę)

250 złotych

Transport w obrębie miasta (w dwie strony)

350 złotych

Postój karetki (pierwsza godzina gratis)

50 złotych