Transport medyczny Bydgoszcz

Transport medyczny Bydgoszcz?
Dobrze trafiłeś.

Oferujemy Transport medyczny w Bydgoszczy – usługa polegająca na bezpiecznym przewozie pacjenta z punktu A do jednostki służby zdrowia. Usługa obejmuje wszelkie usługi ratownictwa medycznego. Doświadczony zespół, profesjonalny sprzęt medyczny oraz konkurencyjne ceny to podstawowe cechy Car-med Bydgoszcz. 

Gwarantujemy Państwu profesjonalne usługi medyczne w przyjaznej atmosferze, anonimowość i dużą dyspozycyjność. Nasz transport medyczny w Bydgoszczy spełnia wszelkie normy prawne, jak i wszystkie wymagania. Nasze samochody są na bieżąco sprawdzane, co pozwala na uniknięcie ryzyka wypadku. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pacjentów, dlatego nasze kartki są na bieżąco serwisowane, aby ich stan techniczny pozwalał na bezpieczny transport pacjentów. Zajmujemy się rownież przewozem osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich. Profesjonalny sprzęt pozwala na niezawodny przejazd. Amortyzacja pacjenta to nasze podstawowe zadanie, w którym pomaga nam posiadanie dodatkowej rampy, podnośników, platformy oraz pasy bezpieczeństwa. 

Różnica pomiędzy transportem medycznym, a sanitarnym znajduje się poniżej.

Transport medyczny Włocławek

  • obejmuje usługi ratownictwa medycznego,
  • posiada profesjonalne zaopatrzenie,
  • jest wykorzystywany w sytuacji, gdy pacjent nie może sam stawić się w placówce (np. szpitalu),
  • komfort dla chorego oraz jego rodziny,
  • działa na terenie całej Unii Europejskiej.

Transport sanitarny Włocławek

  • korzystają z niego pacjenci niewymagający leczenia i bez dysfunkcji ruchu,
  • służy do przewozu osób (np. na badania, do domu),
  • przewóz materiałów biologicznych (np. krew, narządy),
  • działa na terenie całej Unii Europejskiej. 

Kiedy warto skorzystać z prywatnego transportu medycznego w Bydgoszczy?

Prywatny transport medyczny w Bydgoszczy to usługa skierowana przede wszystkim do pacjentów, którzy nie mogą samodzielnie dostać się do placówki medycznej. Przewóz wózków inwalidzkich zwykłym samochodem osobowym przeważnie jest niemożliwy. Nasza firma dysponuje specjalistycznymi pojazdami, w których wnętrzu znajduje się wydzielona przestrzeń na sprzęt medyczny, w tym również wózki inwalidzkie. Dbamy też o odpowiednie zabezpieczenie przewożonych przedmiotów na czas podróży.

Transport medyczny jest usługą chętnie wybieraną m.in. w sytuacji, gdy osoba niepełnosprawna lub ciężko chora musi dostać się na badania. To dobra opcja także wtedy, gdy publiczny szpital odmawia dojazdu własnymi karetkami, jednak pacjent wciąż chce pilnie dostać się do placówki. Nie zawsze jednak przewozimy osoby chore lub niepełnosprawne. Nasze samochody są wykorzystywane także do transportowania organów bądź krwi pomiędzy placówkami medycznymi. Panują w nich odpowiednie warunki, a wykwalifikowany personel wie, jak zachować bezpieczeństwo w trakcie przejazdu.

Zajmujemy się transportem medycznym nie tylko w Bydgoszczy. Nasze usługi obejmują co najmniej kilka województw. Oferujemy m.in. przewóz chorych karetką w Inowrocławiu, Krakowie czy Płocku. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i instytucjami i placówkami medycznymi. Świadczymy również wiele innych usług, zapewniając bezpieczeństwo w trakcie transportu. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane naszą ofertą.