Prywatny transport medyczny – Inowrocław

Prywatny transport medyczny w Inowrocławiu to usługa skierowana do osób, które nie mogą samodzielnie dostać się do placówki medycznej lub innego miejsca. Działamy anonimowo, a jednocześnie dbamy o bezpieczeństwo naszych pacjentów. Dysponujemy samochodami stworzonymi z myślą o transporcie chorych lub niepełnosprawnych. Są one wyposażone w odpowiednie zabezpieczenia, a w ich wnętrzu znajduje się przestrzeń pozwalająca na bezproblemowe umieszczenie sprzętu pacjenta, m.in. wózka inwalidzkiego. Inowrocław nie jest jedynym miastem, w którym działamy. Zajmujemy się też transportem medycznym w Krakowie, Bydgoszczy czy Płocku, a nasze samochody często jeżdżą również do innych państw.

Zapewniamy zarówno transport medyczny, jak i sanitarny.

Prywatny transport sanitarny – Inowrocław

Zapewniamy prywatny transport sanitarny w Inowrocławiu. Usługa ta jest skierowana m.in. do placówek medycznych, które zlecają przewóz materiałów biologicznych, jak krew czy narządy. Samochodami transportujemy również osoby chore – na badania lub do domu.

Prywatny transport medyczny – Inowrocław

Transport medyczny obejmuje natomiast wszystkie usługi ratownictwa. W samochodach znajdują się profesjonalni ratownicy, dysponujący odpowiednim sprzętem. To dobra opcja w sytuacji, gdy pacjent ze względu na zły stan zdrowia nie może samodzielnie stawić się w placówce. Przewóz chorych karetką zapewnia komfort i odciąża bliskich z konieczności samodzielnego organizowania odpowiedniego pojazdu.

Transport medyczny na terenie całej Unii Europejskiej

Czasem konieczne jest przewiezienie pacjenta do placówki medycznej znajdującej się w innym państwie. To właśnie dlatego oferujemy transport medyczny na terenie całej Unii Europejskiej. Cenę takiej usługi wyliczamy na podstawie dokładnego dystansu, jaki mamy pokonać.