Transport medyczny w Krakowie

Oferujemy transport medyczny w Krakowie i wielu innych miejscowościach na terenie całej Polski. Przewozimy m.in. osoby chore, które nie mogą samodzielnie dostać się do szpitala czy przychodni. Bardzo często świadczymy nasze usługi, transportując pacjentów na badania, a z badań – do domu.

Dysponujemy pojazdami pozwalającymi na bezpieczne przewożenie osób, które nie są w stanie poruszać się samodzielnie. W naszych samochodach znajduje się m.in. miejsce umożliwiające na wstawienie wózka inwalidzkiego. Zajmujemy się takimi usługami nie tylko na terenie Krakowa. Realizujemy transport medyczny w Płocku, Toruniu czy Warszawie. Docieramy również do innych państw należących do Unii Europejskiej.

Transport medyczny i sanitarny

Rozróżniamy dwie usługi. Mowa tu o transporcie medycznym i sanitarnym. Pierwszy dotyczy przede wszystkim osób chorych – obejmuje wszelkie działania ratownicze. Zapewnia komfort dla chorego. Na wskazane miejsce wysyłamy profesjonalnych ratowników dysponujących odpowiednim wyposażeniem.

Transport sanitarny dotyczy m.in. przewożenia osób chorych, które jednak nie borykają się z dysfunkcjami ruchu i nie wymagają pilnego leczenia. Najczęściej wozimy pacjentów na badania czy do domu. Przewozimy również materiały biologiczne, w tym organy czy krew.

Transport medyczny na terenie całej Unii Europejskiej

Nasz transport medyczny to usługa, którą świadczymy nie tylko w Polsce, lecz także na terenie całej Unii Europejskiej. Dzięki temu pacjenci mogą dostać się do placówek medycznych znajdujących się m.in. w Niemczech. To dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy skorzystanie z konkretnego leczenia nie jest możliwe w Polsce, a rodzina osoby chorej nie dysponuje pojazdem pozwalającym na jej bezpieczne przetransportowanie.