Transport medyczny – Płock

Oferujemy profesjonalny, prywatny transport medyczny w Płocku. Przewozimy m.in. osoby chore, a także te bez dysfunkcji ruchowej, które muszą dostać się np. na badania. W zakres naszych usług wchodzi też pomoc ratowników. Docieramy do pacjentów ciężko chorych lub niepełnosprawnych. Oferujemy transport na terenie całego kraju – nasze siedziby znajdują się w kilku województwach.

Świadczymy kompleksowe usługi zarówno dla pacjentów, niezależnie od ich stanu zdrowia, jak i placówek medycznych. Możemy bowiem przewozić materiały biologiczne, takie jak krew czy organy. Nasze pojazdy zostały wyposażone w taki sposób, by możliwe było zachowanie odpowiednich warunków. Często przewozimy także wózki inwalidzkie i inny sprzęt osób chorych. Zabezpieczamy je odpowiednio, by nie uległy uszkodzeniu nawet w trakcie długiej podróży. Dbamy również o komfort i bezpieczeństwo samego pacjenta.

Transport medyczny w Polsce i za granicą

Transport medyczny oferowany przez naszą firmę jest możliwy nie tylko w Polsce, choć właśnie tu świadczymy usługi w zdecydowanej większości przypadków. Zajmujemy się również przewożeniem pacjentów do placówek medycznych znajdujących się za granicą. Działamy na terenie całej Unii Europejskiej.

Oferujemy transport medyczny w Toruniu, Poznaniu czy Warszawie. Możemy kursować pomiędzy różnymi miastami. Jest to potrzebne zwłaszcza w przypadku nietypowych chorób, gdy pacjent musi dostać się na badania lub rozpocząć leczenie w placówce oddalonej o kilkaset kilometrów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – jeździmy po całej Polsce i Unii Europejskiej.