Prywatny transport medyczny – Toruń

Prywatny transport medyczny w Toruniu to usługa skierowana do osób chorych, a także tych, które muszą dostać się do placówek medycznych. Gwarantujemy bezpieczeństwo, komfort w trakcie jazdy, a także anonimowość. Przewozimy osoby niepełnosprawne, także te, które poruszają się na wózkach inwalidzkich. Nasze pojazdy zostały dostosowane do takich potrzeb, by możliwe było transportowanie pacjentów nawet na bardzo duże odległości. Świadczymy nasze usługi na terenie całej Polski, a czasem wyjeżdżamy także za granicę, do państw na terenie Unii Europejskiej.

Jakie zalety ma transport medyczny?

Transport medyczny to usługa kompleksowa, pozwalająca na zadbanie o zdrowie pacjentów. Największe zalety takiego rozwiązania to:
  • kompleksowe usługi ratowników, którzy pomogą w razie problemów zdrowotnych pacjenta,
  • samochody przystosowane do przewożenia osób ciężko chorych lub niepełnosprawnych,
  • usługi dostępne na terenie całej Polski, a także w krajach należących do Unii Europejskiej.
Transport medyczny jest odciążeniem dla rodziny chorego. Bliską osobą zajmują się specjaliści, którzy dbają o jej bezpieczeństwo. W ten sposób pacjent może dostać się do dowolnej placówki na terenie całego kraju. Świadczymy usługi transportu medycznego w Warszawie, Poznaniu, Płocku, Łodzi, Toruniu i wielu innych miastach. Przewozimy pacjentów pod wskazany adres, a dokładny koszt takiego transportu wyliczamy indywidualnie, na podstawie liczby pokonanych kilometrów. Zapraszamy do kontaktu osoby chore, niepełnosprawne i ich bliskich.