Transport medyczny Konin

Transport medyczny – Konin

Jeśli poszukujesz sprawdzonego transportu medycznego w Koninie, dobrze trafiłeś. Przewozem osób chorych i niepełnosprawnych zajmujemy się od lat. Trzon oferowanej przez nas usługi stanowi przewóz chorego z miejsca jego zamieszkania lub innego wskazanego punktu do jednostki służby zdrowia. Nasza oferta obejmuje również wszelkie działania z zakresu ratownictwa medycznego. To, co wyróżnia nasze usługi, to wysoki poziom oraz bardzo przystępne ceny. Naszą skuteczność budujemy na doskonale wyszkolonym personelu, ale też sprzęcie z najwyższej półki. Dokładamy również wszelkich starań, by pacjent, którym się zajmujemy, otoczony był ciepłą atmosferą pełną empatii i zrozumienia. To niemniej ważne od poziomu samych usług medycznych i transportowych.

Nasze auta przechodzą regularne przeglądy, stąd możesz mieć pewność, że to w pełni sprawne pojazdy, które nie zagrażają bezpieczeństwu przewożonych osób. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że w kwestii bezpieczeństwa nie ma miejsca na kompromisy i półśrodki. Warto również dodać, że kładziemy szczególny nacisk na właściwą amortyzację pacjentów. W wypadku wielu schorzeń i urazów to kwestia kluczowa, która przekłada się nie tylko na komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. W tym celu używamy więc ramp, platform, podnośników oraz pasów bezpieczeństwa. Nasze auta są również przystosowane do przewozu osób na wózkach inwalidzkich. 

Jeśli więc poszukujesz wysokiej klasy fachowców z zakresu transportu medycznego, jesteśmy do Twojej dyspozycji w Koninie i okolicach. 

Transport medyczny Włocławek

  • obejmuje usługi ratownictwa medycznego,
  • posiada profesjonalne zaopatrzenie,
  • wykorzystywana w sytuacji, gdy pacjent nie może sam stawić się w placówce (np. szpitalu).
  • komfort dla chorego oraz jego rodziny.
  • działa na terenie całej Unii Europejskiej.

Transport sanitarny Włocławek

  • korzystają z niego pacjenci nie wymagający leczenia i bez dysfunkcji ruchu,
  • służy do przewozu osób (np. na badania, do domu),
  • przewóz materiałów biologicznych (np. krew, narządy).
  • działa na terenie całej Unii Europejskiej. 

Transport krajowy obejmuje wszystkie miasta i wsie w Polsce. Dojedziemy wszędzie i zawsze na czas. Zapraszamy do współpracy.