Transport medyczny w Poznaniu

Transport medyczny w Poznaniu jest skierowany zarówno dla osób ciężko chorych, które nie mogą poruszać się samodzielnie, jak i dla tych bardziej sprawnych, wybierających się na badania. W ramach transportu medycznego oferujemy kompleksowe usługi ratowników. Pomagamy pacjentom, a także zawozimy ich do odpowiednich szpitali czy przychodni. Możemy również odebrać daną osobę z badań.

Współpracujemy nie tylko z osobami prywatnymi, przewożąc je pomiędzy konkretnymi punktami, lecz także transportujemy materiał biologiczny. Są to przede wszystkim narządy i próbki niezbędne do przeprowadzenia badań.

Dlaczego warto postawić na realizowany przez nas transport medyczny?

Transport medyczny realizowany przez profesjonalistów ma wiele zalet. Wśród najważniejszych korzyści, jakie za sobą niesie, można wyróżnić:

  • wygodę zarówno dla pacjenta, jak i rodziny – dysponujemy profesjonalnymi samochodami, w których zmieszczą się nawet wózki inwalidzkie,
  • bezpieczeństwo – nasze pojazdy są regularnie serwisowane i sprawdzane, a w środku znajdują się zabezpieczenia pozwalające na bezproblemowe przewiezienie sprzętu pacjenta,
  • możliwość dojechania do dowolnej placówki medycznej na terenie całego kraju, a także za granicą,
  • profesjonalne podejście, zapewniające komfort psychiczny i fizyczny pacjentowi.

Zajmujemy się transportem medycznym w Toruniu, Poznaniu, Bydgoszczy i wielu innych miejscowościach na terenie całej Polski. Nasze usługi wykraczają także znacznie dalej. Docieramy do wszystkich państw należących do Unii Europejskiej. Dzięki temu możemy dowieźć pacjentów do specjalistycznych klinik, nawet jeśli są one oddalone o kilka tysięcy kilometrów od miejsca zamieszkania danej osoby.