Transport medyczny
Łódź

Transport medyczny Łódź?
Dobrze trafiłeś.

Oferujemy Transport medyczny we Włocławku – usługa polegająca na bezpiecznym przewozie pacjenta z punktu A do jednostki służby zdrowia. Usługa obejmuje wszelkie usługi ratownictwa medycznego. Doświadczony zespół, profesjonalny sprzęt medyczny oraz konkurencyjne ceny to podstawowe cechy Car-med Włocławek. 

Gwarantujemy Państwu profesjonalne usługi medyczne w przyjaznej atmosferze, anonimowość i dużą dyspozycyjność. Nasz transport medyczny w Łodzi spełnia wszelkie normy prawne, jak i wszystkie wymagania. Nasze samochody są na bieżąco sprawdzane, co pozwala na uniknięcie ryzyka wypadku. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pacjentów, dlatego nasze kartki są na bieżąco serwisowane, aby ich stan techniczny pozwalał na bezpieczny transport pacjentów. Zajmujemy się rownież przewozem osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich. Profesjonalny sprzęt pozwala na niezawodny przejazd. Amortyzacja pacjenta to nasze podstawowe zadanie, w którym pomaga nam posiadanie dodatkowej rampy, podnośników, platformy oraz pasy bezpieczeństwa. 

 Różnica pomiędzy transportem medycznym, a sanitarnym znajduje się poniżej.

Transport medyczny
Łódź

  • obejmuje usługi ratownictwa medycznego,
  • posiada profesjonalne zaopatrzenie,
  • wykorzystywana w sytuacji, gdy pacjent nie może sam stawić się w placówce (np. szpitalu).

Transport sanitarny
Łódź

  • korzystają z niego pacjenci nie wymagający leczenia i bez dysfunkcji ruchu,
  • służy do przewozu osób (np. na badania, do domu),
  • przewóz materiałów biologicznych (np. krew, narządy).

Transport krajowy obejmuje wszystkie miasta i wsie w Polsce. Dojedziemy wszędzie i zawsze na czas. Zapraszamy do współpracy.